• Ne Kadar Kazanırsınız ?

  Avon satış temsilcisi olduktan sonra Avon satışlarınızdan elde edeceğiniz gelir tamamen sizinle ilgili bir durumdur. Avon'un renkli dünyasına adım attıktan sonra farketmişsinizdir ki sadece Avon satış temsilcisi olarak çalışan ve başka hiçbir işe gerek duymadan hayatını güzel ve istediği şekilde idame ettiren insanlar olduğu gibi Avon satış temsilciliği kendi işinin yanında ek iş olarak da yapan insanlar da bulunmaktadır.

  Sizin hangi tarafta olacağınıza karar verecek olan kişi yine sizden başkası değildir. Avon satış temsilcisi olarak sadece kendi satışlarınızdan % 33 oranında kar elde edersiniz. Tabii ki kazancınız bununla da sınırlı değildir. Her ay değişen kampanyalara göre belli bir satış oranını yakaladığınız takdirde bu kazancınızın yanında Avon'un satış temsilcilerine sunduğu birbirinden güzel hediyeleri de kazanma şansınız olur.

  Sizin hangi tarafta olacağınıza karar verecek olan kişi yine sizden başkası değildir. Avon satış temsilcisi olarak sadece kendi satışlarınızdan % 33 oranında kar elde edersiniz. Tabii ki kazancınız bununla da sınırlı değildir. Her ay değişen kampanyalara göre belli bir satış oranını yakaladığınız takdirde bu kazancınızın yanında Avon'un satış temsilcilerine sunduğu birbirinden güzel hediyeleri de kazanma şansınız olur.

  Sürekli değişen kampanyalar, promosyonlar , numune ürünler ve televizyon reklamları sizin satış yapmanızı kolaylaştıran unsurlardır.

  Numunelerinizi ve kataloglarınızı yanınızdan ayırmayın ve kargonuz elinize ulaştığında ürünlerini müşterilerinize zamanında eksiksiz olarak teslim edin. Avon'un size de kadar çok kazandırdığına şaşıracaksınız.

 • Nasıl satış temsilcisi olabilirsiniz?

  Eğer 18 yaşını doldurduysanız ve Avon'un size satış temsilcisi olduğunuzda sunduğu fırsatlardan yararlanamak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemiz üzerindeki satış temsilciliği formunu doldurmak.
 • Eğer 18 yaşını doldurduysanız ve Avon'un size satış temsilcisi olduğunuzda sunduğu fırsatlardan yararlanamak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemiz üzerindeki satış temsilciliği formunu doldurmalısınız.

  Dünya üzerinde milyonlarca kadının tercih edip kullandığı Avon markası kullanıcılarına sadece sağlıklı bir güzelliğin kapılarını açmakla kalmıyor aynı zamanda kendi işlerini kurma imkanı da veriyor.

  Basit, kolay anlaşılır ve düzgün bir şekilde işleyen temsilcilik sistemi sayesinde Avon temsilcisi olmak sadece ev hanımlarının değil bir çok çalışan bayanın da gözdesi durumundadır.

  Bir düşünün siz de bir çok Avon temsilcisi kişi gibi;

  Hem sevdiğiniz bir işi yapıp hem de para kazanmak istemez miydiniz?

  Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayıp, kendinize, evinize ve çocuklarınıza daha çok zaman ayırmak istemez misiniz?

  Bu soruların hepsine "Evet!" dediğinizi biliyoruz. İşte Avon ile tanışan ve kendi işinin patronu olarak kariyerinde adım adım yükselen bir çok insanın elde ettiği haklardan bazıları bunlardır.

  Hemen hemen yeni çıkan tüm ürünleri için televizyonda reklam veren Avon markasını tanıtmak için herhangi bir çaba harcamanıza gerek kalmayacak. Çünkü Avon zaten herkes tarafından tanınan ve güvenilen bir marka olarak satışlarınızın artmasını daha da kolaylaştıracak.

  Bir kadının veya erkeğin bakımında ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri Avon'un geniş yelpazeli kataloğunda bulabileceksiniz. Böylece kişisel bakım ve kozmetik ürünleri için Avon' dan başkasına ihtiyacınız kalmayacak.

 • Avon Hakkında

  Avon ürünlerini kullanmak bir ayrıcalıktır. Siz de en kısa zamanda Avon ile tanışarak bu ayrıcalıktan faydalanın. Çünkü Avon kozmetik sektörüne yön veren ve makyaj, cilt bakımı, parfüm vb. gibi alanlarda moda oluşturan bir şirkettir.

  Dünya üzerinde milyonlarda kullanıcısı ile Avon sadece kadınların değil aynı zamanda erkek kullanıcılarının da vazgeçilmez markasıdır. Erkek parfümleri ve erkek cilt bakım ürünleri ile Avon her zaman bayanların eşlerine hediye olarak aldıkları değerli ürünler sunar kullanıcılarına. İsterseniz online katalog , isterseniz basılı katalogları ile Avon'a her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Avon'a verdiğiniz siparişlerinizde herhangi bir sorun yaşamadan kısa sürede Avon ürünlerinize ulaşabilirsiniz.

  Ne sipariş ne de teslimat aşamasında müşterilerine herhangi bir sorun yaşatması mümkün değildir Avon'un. Çünkü Avon tam 125 yıldan beri süregelen kurumsal yapısı ile sadece satışta değil satış sonrası hizmette de her zaman müşterilerinin yanında olmuş bir firmadır.

  Avon ürünleri fiyatları ile de bir çok kozmetik firmasına göre çok daha cezbecidir. Kaliteli kozmetik ürünleri denilince aklınıza hemen uçuk fiyatlar gelmesin. Avon kalite ile uygun fiyatı buluşturarak her kaliteli ürünün pahalı olmayacağını adeta kanıtlamış gibidir.

  Avon ürünleri denilince akla ilk gelen ürünlerin başında olan Avon parfümleri, Avon makyaj malzemeleri ve Avon cilt bakım ürünleri müşterilerine özel Avon fiyatı ile kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

  Avon ürünlerini kullanıcılar ile buluşturan satış temcilcileri ve takım liderleri sadece etrafındaki hanımları güzelleştirmek gibi güzel bir iş yapmakla kalmaz aynı zamanda Avon satış temsilcisi olmak bir çok kadın için de mükemmel bir iş fırsatıdır.

  Bu açıdan kadınlara sağladığı istihdam ile de Avon bir çok kişinin beğenisini toplamıştır ve sosyal sorumluluklarının farkında olan bir markadır.

  Dünya üzerinde milyonlarca insan Avon ürünlerini kullanmakta ve Avon markasını içi rahat bir şekilde tavsiye etmektedir. Yaptığı yatırımlar ve uyguladığı üretim sistemlerine entegre ettiği son teknoloji ile Avon bir çok insanın gönlünde taht kurmayı gerçekten haketmiş firmadır.

  Avon ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.