Avon İle Nasıl Para Kazanılır ?

AVON İLE NASIL PARA KAZANILIR ?

 • 1. Avon Ürünlerini Satarak Kazanın!

  Avon size her ay, gücünü Amerika’nın doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.
 • 2. Ekibinizi Büyüterek Kazanın!

  Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Avon ' a davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz.

  Sizi Avon ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Avon Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Avon ' akattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

 • Nasıl başlayacaksınız?

  Çok kolay!

  Bu linke tıklayarak formu doldurun ve önce kendiniz ve aileniz için Amerikan kalitesini taşıyan harika ürünleri ortalama %30 indirimle satın almaya başlayın.

  Sonrasında kataloğumuzu ailenize, arkadaşlarınıza göstererek siparişler almaya başlayın ya da çevrenizdeki insanları Avon ' adavet edin ve kendi ekibinizi kurun. Bu bir anlamda kendi işinizi kurmanız demek, üstelik hemen para kazanmaya başlayabileceğiniz bir iş! Harika değil mi?